Nowa "towarzyska" gra z Shin-chanem

Znacie Shin-chana? To ten kilkuletni koleżka, który w anime potrafił biegać po mieście bez majtek z narysowanymi uszami słonia wokół swojego siusiaka.

12-09-17 11:33

No więc Sega Toys postanowiła w grudniu wydać grę z tym bohaterem. Ale nie wideo (których jest na pęczki) a "towarzyską", gdzie siada się przy stole/na podłodze w kilka osób i wspólnie gra. Spokojnie, nikt nie będzie musiał biegać po mieszkaniu bez majtek 😉 Nie oznacza to jednak, że ta gra jest "normalna" (przynajmniej według zachodnich standardów).

Rozgrywka jest prosta - każdy z graczy rzuca kostką. Wynik pokazuje ile razy dana osoba ma nacisnąć przycisk pompujący balona. Wygrywa ten gracz, który spowoduje że balonik odleci. Problemem dla wielu może być umiejscowienie tego balonika, ponieważ wychodzi on z... pupy Shin-chana. Nie musicie sobie tego wyobrażać - wystarczy spojrzeć na załączone zdjęcie gry. Trzeba dodawać coś jeszcze? 😉

Premiera Crayon Shin-chan Dokigamunemune ~♪ Tobe tobe barūn planowana jest na 28 grudnia 2017, a jej cena nie przekroczy 3 tysięcy jenów. Znając życie, to w Japonii ta gra będzie się cieszyć dużym powodzeniem wśród dzieciaków.

Link do strony z grą.Blog Comments powered by Disqus.